Batman: The Enemy With isimli yeni oyunun duyurusu yapıldı. Batman maceraları yeni oyun ile kaldığı yerden devam edecek.

Batman serisi bildiğiniz gibi film dünyasında olduğu gibi oyun dünyasında da epey seviliyor. Son zamanlarda özellikle bölüm halinde sunulan Batman oyunları oldukça dikkat çekmişti. Bir önceki oyunda bildiğiniz gibi 5 bölüm sunulmuş, bölümler oyuncular tarafından epey ilgi görmüştü. İşte elimize ulaşan bilgilere göre yeni oyun da 5 bölümden oluşacak. Peki oyunun ilk bölümünün sunulacağı tarih ne ve oyunun yapısı nasıl?

BATMAN: THE ENEMY WİTH İLK BÖLÜMÜ 8 AĞUSTOS’TA!

Oyun ile ilgili elimize ulaşan bilgiye göre oyunun ilk bölümü 8 Ağustos 2017 tarihinde resmen sunulacak. The Enigma ismi verilen ilk bölümde kahramanımız Batman, ondan daha zeki olduğunu iddia eden Riddler’ın ilginç bilmecelerini çözmeye çalışacak. Oyunda Joker de bulunacak ve Joker’in seslendirmesi Troy Baker tarafından gerçekleştirilecek.

İLK OYUNUN SAVE DOSYASINDAN DEVAM EDEBİLİYORSUNUZ

Batman: The Enemy Within oyununda ilginç bir yenilik de bulunuyor. Eğer ilk oyunu bitirip save dosyalarını silmediyseniz size bir müjdemiz var; İlk oyunda kaldığınız yerden bu oyunda devam edebilirsiniz yani ilk oyun ile büyük bir etkileşim içerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

Oyun ile ilgili yayınlanan resmi videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz;

Middle Earth Shadow of War Oynanış Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

CEVAP VER