Bu içeriğimizde sizlere Android ve iOS işletim sistemleri için üretilmiş çok eğlenceli beş aksiyon oyununu paylaşıyoruz. Boş vakitlerinizi bu güzel oyunlarla değerlendirebilirsiniz.

ANDROİD VE iOS İÇİN YAPILMIŞ 5 ÜCRETSİZ AKSİYON OYUNU

1- Transformers: Forged To Fight

Mobil platform için geliştirilmiş olan Transformers: Forged to Fight oyuncular tarafından epey sevildi. Oyunda Transformers serisinden bir robotu kontrol ediyorsunuz ve bir diğer robot ile kıyasıya bir dövüş rekabeti içerisine giriyorsunuz. Amacınız karşınızdaki robotu mağlup edebilmek. Eğer mağlup ederseniz sizi güzel bir sürpriz de bekliyor.

2- Need for Speed: No Limits

Need for Speed serisini hemen hemen tüm oyuncular duymuştur. Yarış oyunları alanında epey ünlü olan bu serinin Need for Speed: No Limits oyunu tam size göre. Ücretsiz ve kaliteli bir yarış oyunu…

3-Into the Dead 

Bu oyunda hem korku hem de aksiyon unsurları var. Bu bağlamda epey hoşunuza gidebilecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyundaki amacımız hayatta kalmak.

4-Trials Frontier

Listemizin dördüncü sırasında ise Trials Frontier oyunu yer alıyor.  Bu oyun, engebeli arazide, çorak iklimde motor yarışları üzerine kurulu son derece keyifli bir aksiyon oyunu diyebiliriz.

5-Jetpack Joyride

Ve listemizin son sırasında da Jetpack Joyride oyunu bulunuyor. Oyunda amacımız karşımıza ne engel çıkarsa çıksın yolumuza emin adımlarla devam  etmektir. Google Play Store’da çok ilgi gören bir oyundur.

İşte listemiz bu şekildeydi.  Bu listede esasen enleri karşılaştırıp belirlemek yerine yalnızca eğlenceli 5 mobil aksiyon oyununu sizlere sunduk. Hazırladığımız farklı Gamedio içeriklerini kaçırmayın!

GTA 4’ün GTA 5’ten İyi Olduğu Yönler

 

CEVAP VER