Uncharted: Lost Legacy yapımı ile ilgili yeni gelişmeler var. Elimize ulaşan bilgilere göre oyun artık tamamen bitirildi ve piyasaya sunulmaya hazır hale gelmiş oldu.

Bildiğiniz gibi Uncharted serisi oyuncular için büyük bir öneme sahip. Daha önce PS4 için özel olarak sunulan Uncharted 4, oyuncular tarafından epey onanmış bir oyun olmakla birlikte en kaliteli grafiklere sahip oyun olarak gösteriliyordu. Serinin devam edip etmeyeceği büyük bir merakla beklenirken Noughty Dog, yeni oyunun çalışmalarına başlamıştı bile!

UNCHARTED: LOST LEGACY TAMAMLANDI!

Oyunun tamamlandığı firmanın resmi Twitter hesabından duyuruldu. Yapılan açıklamada oyunun çalışmalarının tamamen sona erdiği, Gold statüsüne ulaştırıldığı ifade edildi. Uncharted: Lost Legacy ismi verilen yeni oyunun çıkış tarihi daha önce Ağustos’un 22’si olarak açıklanmıştı. Oyuncular oyunun ertelenebilme ihtimalinden dolayı endişe içerisindelerdi ancak oyunun ertelenmesi gibi bir durum söz konusu olmadı. Uncharted Lost Legacy, sorunsuz bir şekilde ortaya çıkarıldı ve oynanmaya artık hazır halde diyebiliriz.

Oyun ile ilgili yayınlanan oynanış videolarına göre oyunda bulunan ana karakterlerimiz bu kez kadın olacak. Bildiğiniz gibi daha önceki oyunda erkek ana karakteri yönetiyorduk. Naughty Dog bu hususta bir farklılık yapmış. Yine yayınlanan oynanış videosuna göre söyleyebiliriz ki yeni oyun da aksiyon sahneleri olarak epey zengin olacak. Oldukça kaliteli bir yapım bizleri bekliyor.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted 4 İnceleme Yazımızı Okumak İçin Tıklayın

CEVAP VER