Artık pek çok video oyununda Pixar ile neredeyse aynı kalitede grafikler üretilebiliyor.

Animasyon filmleri bildiğiniz gibi çocuklar için son derece güzel filmler. Hatta bu filmleri pek çok yetişkin de izliyor. Özellikle Pixar çalışanlarının ellerinden çıkan muazzam grafiklerdeki pek çok animasyon filmine şahit olmuşsunuzdur. Bunlardan birisi de hiç kuşkusuz ki Oyuncak Hikayesi serisi… İşte geliştirilen Kingdom Hearts 3 isimli yeni bir yapımda, bu kaliteli serinin grafikleri neredeyse tıpa tıp yansıtılmış.

PİXAR HİZASINDA GRAFİKLER

Kingdom Hearts 3 ile ilgili yayınlanan bir oynanış videosu adeta hayrete düşürdü. Oyundaki grafiklerin animasyon filmlerindeki grafikler ile tıpa tıp aynı olması oldukça dikkat çekti. Bundan beş altı yıl öncesine bakıldığında şuan da gerçekten de çok büyük gelişimlerin olduğunu görmekteyiz. Kingdom Hearts 3 oyunu da bunun en büyük kanıtı. Oyunun yayınlanan oynanış görüntülerini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İzlediğinizde sizler de bize hak vereceksiniz.

FOTOREALİSTİK GRAFİKLER GERÇEK OLABİLİR Mİ?

Animasyon filmlerindeki grafik kalitesine oyunların da ulaşabiliyor olması kuşkusuz çok büyük bir başarı. Ancak animasyon filmlerinden daha gerçekçi grafik isteyen kişiler yani fotorealistik grafikler isteyen oyuncular da bu isteklerine kavuşabilirler. Zira grafik kartlar her geçen gün çok büyük bir hızla gelişiyor ve bu gidişle fotorealistik grafikler de gerçek olacağa benziyor. Tabii bunun için birazcık zaman lazım. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız fotorealistik grafiklere sahip oyunların gerçek olup olmayacağına yönelik yazdığımız yazıyı okumak için tıklayınız.

CEVAP VER