Red Dead Redemption 2 oyunu ile ilgili yeni bazı açıklamalar yapıldı. Oyun ile ilgili pek çok konuya değinildi. Red Dead Redemption 2 ile ilgili oyunun yapımcısı tarafından neler söylendi?

Bildiğiniz gibi Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilmekte ve Rockstar Games şirketi de şuan da oyun dünyasının en zengin şirketlerinden biri… GTA serisinde alınan inanılmaz  başarı, 80 milyon civarı satan GTA V oyunu ile birlikte iyice güçlenen Rockstar Games, bu gücünü sadece GTA serisi için değil, farklı oyun serileri için de kullanmayı ihmal etmiyor.

RED DEAD REDEMPTİON 2 GELİYOR

Red Dead Redemption 2 oyunu üzerinde yoğun çalışmalar yapan Rockstar Games, bu çalışmaların meyvesini toplamak istiyor.  Şirket tarafından yapılan açıklamada oyun ile ilgili bazı bilgiler verildi. Oyunun, GTA serisinden epey farklı olacağı, yani özgün bir yapımın karşımıza çıkarılacağı ifade ediliyor. Zelnick tarafından yapılan açıklamada özellikle de bölüm tasarımlarının epey özgün olacağından bahsedildi.

Oyun ile ilgili yapılan açıklamada tıpkı GTA Online oyununda olduğu gibi çok geniş bir açık dünyanın bu oyunda da oyunculara sunulacağının altı çizildi.  Şuan da Rockstar Games oyun ile ilgili çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürüyor. Oyunun çıkış tarihi olarak ise 2018 yılı gösteriliyor ve Zelnick’in iddiasına göre bu oyun piyasaya sürüldüğünde oyun konsollarının neredeyse hepsinde bu oyun oynanacak.

Uncharted Lost Legacy Oyununda Artık Sona Gelindi!

CEVAP VER