Oyun dünyasında epey dikkat çekebilecek yeni bir indirim daha yapıldı. Söz konusu indirimi yapan ise Voidu platformu…

Oyun dünyasında sıklıkla çeşitli indirimler olmaya başladı. Voidu tarafından da şu aralar sık sık oyuncular için taze indirimler sunuluyor. Elimize ulaşan bilgilere göre Voidu bir kez daha bir indirim bombası patlattı. Oyuncuların gözdesi olan pek çok popüler oyun büyük bir indirime girmiş oldu.

VOİDU’DAN PARMAK ISIRTAN İNDİRİM

Yapılan indirim ile beraber günümüzün sevilen ünlü oyunlarından Mafia 3 indirime girdi. Mafia 3’ün fiyatı 100 TL’ydi ve şuan da 49 TL’den satılıyor. Çok büyük bir indirimin bulunduğu oyunda bildiğiniz gibi Mafia serisinin devamını oynuyoruz. Üstelik Mafia 3 öyle eski bir oyun da değil. Yeni ve dinamik bir oyun ve üstelik AAA sınıfı bir oyun. Bu yüzden fiyatının gerçekten de fena olmadığını söyleyebiliriz.

Tabii Mafia 3 haricinde daha pek çok ünlü oyunda daha çeşitli indirimler bulunmakta. Mesela Tekken serisinin Tekken 7 oyunu indirime sunuldu. Bildiğiniz gibi Tekken 7 oyunu Tekken serisinde bir ilk olarak ilk kez PC platformuna çıkmıştı. Oyunun satış fiyatı ise 149 TL’ydi ve gerçekleştirilen indirim ile 129 TL’ye indi. Öte yandan FM 2017 oyununun fiyatı 100 TL’den 30 TL’ye indi.

Bunların  dışında bir düzine oyun daha  indirime sunuldu. Eğer şu sıralar oyun satın almayı düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Oyun dünyasında bu hafta hangi oyunlar en fazla sattı?

1 YORUM

CEVAP VER