Oyun dünyasında haftanın en fazla satan oyunları listesinde durum ne? Hangi oyunlar daha fazla satın alındı? İşte buna dair yeni bir listeyi şimdi sezlerle paylaşıyoruz.

Bu hafta oyun dünyası için yine oldukça hareketli geçti. Buna göre listede zaman zaman çeşitli değişiklikler oluyor. Mesela bazen yeni popüler oyunlar piyasaya sürüldüğünde birden listenin zirvesinde kendilerine yer bulabiliyorlar.

LİSTENİN LİK SIRASINDA HANGİ OYUN VAR?

Açıklanan rakamlara göre bu haftanın en fazla satan oyunu Injustice 2 oldu. Piyasaya sürülmeden önce epey merak edilen Injustice 2, zirvede yer almayı başardı. Oyun zaten Mayıs ayında yani geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Popüler bir oyun olduğu için de haliyle zirvede olmasına şaşırmamalı.

İKİNCİ SIRA OVERWATCH YAPIMININ!

Listenin ikinci sırasında ise oyuncular tarafından büyük bir ilgi odağı olan, geçtiğimiz yıl satışa sunulan Overwatch oyunu yer alıyor. Overwatch’ın elbette satış rakamları hep yüksek ancak bu hafta ikinci sırada olmasının özel bir nedeni var. Overwatch’in birinci yılına özel olarak yapılan kampanya sayesinde oyun listede kendisine ikinci sıradan yer bulmayı başardı.

ÜÇÜNCÜ SIRADA GTA 5 YER ALIYOR!

Liste zirvelerinden inmek bilmeyen GTA 5, yine üçüncü sırada yer alıyor! AAA sınıfı çok kaliteli bir yapım olan GTA 5, bu kalitesinin karşılığını satış rakamlarında bir hayli alıyor doğrusu. Oyun, uzun yıllar daha bu tarz listelerden inmeyecek gibi gözüküyor.

SONY’DEN YENİ BİR OYUN KONSOLU GELİYOR!

CEVAP VER