Sony’nin adeta ser verip sır vermediği yeni konsolu hakkında sonunda sızıntılara ulaşıldı.

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Sony, taktir edersiniz ki gelirinin neredeyse tamamını oyun kategorisinden kazanıyor. Oyun kategorisinde sunduğu oyun konsolları ile bir hayli taktir toplayan teknoloji devi, hem yenilikçi oluşu, hem de kaliteli ürünler sunuşu ile hayranlarının gönlünü kazanıyor.

Sony, Playstation 4 Pro gibi büyük hamlelerin ardından şimdi de el konsolu hususunda bir ürün üzerinde çalışıyor!

Sony konsol kategorisinde son derece başarılı ilerliyor!

SONY’DEN İHTİŞAMLI YENİ EL KONSOLU

Sony’nin bir konsol daha ürettiği, bu ürünün bir el konsolu olduğu öğrenildi. Bu konuda her ne kadar bir açıklama yapmaktan kaçınsalarda şirketin el konsolu hususunda bir süredir yoğun bir uğraş içerisinde olduğu ortaya çıktı. Sahip olduğu kategoride eline su dökülemeyen Sony, yeni el konsolunun üretimini Playstation 4’ü üreten başarılı ekibinin ellerine emanet etti.

Şuan da el konsolunun teknik özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyor ancak özellikle ekran çözünürlüğü anlamında büyük bir değişimi bizlere sunması bekleniyor.

Ürünün ismi ile ilgili de elimize bir bilgi ulaştı. İddialara göre, Sony yeni el konsolunun ismine PSP 3 adı verdi. İddialara göre şirket, bu yıl içerisinde söz konusu konsolun tanıtımını resmi olarak gerçekleştirecek çünkü Çin şubesinde bazı özel davetiyelerin sunulduğu ortaya çıktı.

CEVAP VER