En sevilen FPS türü oyunlardan biri olmayı başaran Overwatch’i yarından itibaren isterseniz ücretsiz olarak oynayabileceksiniz!

Zaman zaman oyun dünyasında gerçekleşen büyük kampanyalardan sizleri haberdar etmeye çalışıyoruz. İşte bu kez de, sevilen FPS oyunlarından birisi olan Overwatch büyük bir indirime girdi ve bu indirimi sizlere taktim ediyoruz. Öğrendiğimiz bilgiye göre, Overwatch oyunu bir süreliğine tamamiyle ücretsiz olarak oynanabilir hale geliyor.

YARINDAN İTİBAREN GEÇERLİ!

Söz konusu kampanyanın yarından itibaren geçerli olacağı, toplam iki gün kadar süreceği yani hafta sonu  süresince devam edeceği bilgisine ulaşıldı. Pazartesi gününe kadar oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. İşin güzel tarafı ise, oyunu ücretsiz oynadığınız süre boyunca herhangi bir kısıtlama almayacak olmanız. Genellikle ücretsiz oynandığı süre içerisinde oyunlarda çeşitkli kısıtlamalar olur ancak Overwatch için aynı şey geçerli değil. Tamamiyle tam sürüm olarak oynayacaksınız. Oyunun dosya boyutu ise 12 GB civarında olup hızlı bir internet bağlantısı ile kısa sürede indirebileceksiniz.

Overwatch yılın ödülünü aldı!

Oyunu ücretsiz olarak oynamanızın ardından Pazartesi günü süre bittiğinde sizden oyunu satın almanız istenecektir. Satın alma işleminden sonra da ücretsiz oynarken ulaştığınız aşamalar silinmeyecektir. Yani elde ettiğiniz başarımlar oyunu satın  aldıktan sonra da hiç bir şekilde yok olmayıp, oyunu kaldığınız yerden oynayabileceksiniz. Yapılan bu kampanyanın nedeni ise Overwatch yapımının birinci yılına denk gelinmesi ve bu yüzden de yapımcısının bazı incelikler sunmak istemesi diyebiliriz.

CEVAP VER