Need for Speed serisi ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Need for Speed Payback oyunu, bu yıl sonuna doğru resmen çıkıyor!

Günümüzün en ünlü yarış oyunu üreticilerinden EA Games, bildiğiniz gibi uzun yıllardır yarış kategorisinde lider konumda. Need for Speed serisi ile gönlümüze taht kuran EA Games, kazandığı ünü kuşkusuz Need for Speed Underground 2 oyununa borçlu. Efsanevi oyunun üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala unutulmadı. Ve Need for Speed Underground 2 oyunundan sonra da EA Games rüzgarı arkasına alıp büyük oyunlar çıkarmaya devam etti. Ancak geçtiğimiz dönemde şirket biraz sesizliğe bürünmüş, yeni bir Need for Speed oyunu piyasaya sürmemişti. İşte artık o sessizlik son buldu!

NEED FOR SPEED PAYBACK GELİYOR

Elimize ulaşan bilgilere göre bu yıl içerisinde yeni bir oyun piyasaya sürülüyor. Söz konusu oyunun ismi Need for Speed Payback… Oyun ile ilgili ortaya çıkan bilgilere, paylaşılan görsellere göre söyleyebiliriz ki Need for Speed Payback oyununda aksiyon sahneleri adeta tavan yapıyor. Oldukça fazla aksiyon sahnesi bulunan oyunda yine polis kovalamacalarına sahip olacağız ve aldığımız bilgilere göre oyunda kadın ve erkek ana kahramanlarımız bulunacak. Hikaye yönünün güçlü olacağı tahmin edilen Need for Speed Payback, 10 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alacak.

Need for Speed The Run İncelemesi İçin Tıklayın

CEVAP VER