Voidu tarafından yapılan indirim sayesinde pek çok oyuna yarı fiyatına erişebiliyorsunuz. Ancak acele edin çünkü kampanya yarına kadar geçerli!

Oyuncular, genellikle beş altı gün içerisinde bir oyun bitirirler. Tabii sıkı oyuncular için bu süre daha da kısalabiliyor. Oyuncular için oyun dünyası bu kadar önemliyken ve oyunlar bu kadar çok oynanıyorken yine de oyunların satın alınma oranının buna göre düşük olması dikkat çekiyor. Bunun bir numaralı sebebi olarak ise özellikle geri kalmış ülkelerde alım gücünün düşük olması gösteriliyor. Bu da tabii korsan dünyaya perde aralıyor. Ancak Voidu, pek çok insanın rahatlıkla erişebileceği yeni, güzel bir indirimi bizlerle buluşturdu.

VOİDU’DAN BÜYÜK İNDİRİMLER

Voidu tarafından sunulan indirime göre Watch Dogs oyunu 50 TL’ye indi. Serinin devam oyunu olan Watch Dogs 2 de 120 TL’ye indi. Bu sayede iki oyuna normal fiyatlarından çok daha ucuza sahip olabiliyorsunuz. Mesela serinin iki oyununa birden, Watch Dogs 2 oyununun orjinal fiyatından daha ucuza sahip olabilmektesiniz.

Tabii indirimler sadece bununla sınırla kalmıyor. Alien Isolation oyunu 32 TL’ye düşmüş durumda. Aynı zamanda The Crew 50 TL’ye, Steep ise 209 TL  gibi yüksek bir rakamdan 100 TL’ye düşürülmüş durumda. Footbal Manager 2017’de de ciddi indirimler var. Yani genel itibariyle pek çok oyunda %100 indirimin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Daha sayamadığımız bir yığın oyun sizler için indirimde ancak tekrar ifade edelim yarına kadar bu indirimden yararlanılmaz ise geçerliliğini yitirecek.

Destiny 2 hakkında sürpriz gelişmeyi öğrenmek için tıklayın.

CEVAP VER