Destiny 2 oyunu ile ilgili oyun dünyasında yaşanan gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Destiny serisinin çok büyük bir merakla beklenen oyunu Destiny 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Hemen sizleri bekletmeden elimize ulaşan taze bilgileri aktaralım;

AKSİYONA DOYACAKSINIZ!

Destiny 2 oyununda taktir edersiniz ki pek çok bilim kurgu unsuru yer alıyor. Oyunda, amacımız işgal edilmekte olan Tower’ı kurtarmak ancak bunun için adeta yerinde durmamanız, çok büyük bir çaba sarfetmeniz gerekiyor. Çünkü Destiny 2 oyununda tabiri caizse kan gövdeyi götürüyor. Her tarafta düşmanlar ve dost askerler ölümüne savaşırken siz bu savaşta çok kritik görev üstleniyorsunuz.

Oyunda bazı düşmanlar çok güçlüler daha doğrusu canları çok zor tükeniyor. Ancak silahınızın yetmediği yerde büyü gücünüzü devreye sokup düşmanlarınızı çok daha hızlı bir şekilde alt edebiliyorsunuz. Bir anda birden fazla düşmanı yere serebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri ile ilgili olarak konuşacak olursak paylaşılan yeni görüntülere göre oyunun grafikleri sandığımızdan bir tık daha düşük olacak. Tabii bu kötü grafiklere sahip olduğu anlamına gelmesin. Yalnızca oyunun yayınlanan tanıtım videolarında grafiklerin biraz daha gerçekçi durduğunu, ancak oyun içi videolarda grafiklerin biraz daha düşük durduğunu söyleyebiliriz.

ACTİVİSİON MÜTEŞEKKİR

Bu arada Activision’ın Sony ile çok iyi bir uyum yakaladığını ve geçtiğimiz günlerde Activision’un CEO’su tarafından Sony’e övgüler yağdırıldığını ifade edelim. Çünkü Destiny 2 oyununda Sony’nin büyük desteğinin olduğu ifade edilmişti.

Destiny için yazarlar aranıyor! Okumak için tıklayın

CEVAP VER