Destiny isimli ünlü oyun serisi ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de yeni oyun için nitelikli yazarların arandığı bilgisine ulaşıldı.

Destiny serisi bazı oyuncular için son derece büyük bir önem teşkil ediyor ve daha önce açıklanan Destiny 2 isimli yeni oyun büyük bir heyecan yaşatmıştı. Destiny 2’nin çıkış tarihi olarak da 2 Eylül 2017 açıklanmıştı. Bu durumda oyunun hikayesi ile ilgili her şeyin bittiği düşünülüyordu ancak oyun ile ilgili sürpriz bazı gelişmeler yaşandı.

OYUNUN YAPIMCISI YAZAR ARIYOR

Elimize ulaşan bilgiye göre Destiny 2 oyununun yapımcısı yeni yazarlar arayışına girdi çünkü serinin ünlü yazarı olan CJ Jowan şirketten ayrıldı. Haliyle Destiny 2 oyununu devam ettirecek bir yazara ihtiyaç var.

OYUN ASKIYA MI ALINDI? 

Destiny 2 oyunu ile ilgili yeni bir yazarın aranması kuşkusuz pek çok oyuncunun kafasında bazı şüphelere neden olacaktır. Ancak şunu net bir şekilde ifade edelim oyunun askıya alınması gibi bir durum söz konusu değli. Zaten CJ Jowan’ın ayrılacağı önceden biliniyordu ve CJ Jowan, Destiny 2’nin ana hikayesini çoktan yazdı bile. Peki o zaman neden oyun için taze bir yazar aranıyor ? Yazar aranmasının sebebi oyun için görev modları, ek paketler yazılması ihtiyacı… Yani alınan yazar oyunun ana hikayesini değil, yan görevlerini yazacak diyebiliriz. Eğer bu alanda kendinize güveniyorsanız ve yeterli niteliklere sahipseniz siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Alımı yapan yapımcının ismi Bungie…

 

1 YORUM

CEVAP VER