PES 2018’in demo versiyonu oyun konsolu sahipleri için sunuldu. Oyuncular şu an demoyu deneyip tadını çıkarıyorlar. Siz de geç kalmayın!

PES serisinin her yıl yenilenen versiyonları giderek daha teknolojik, daha kaliteli hale gelirken KONAMI, son olarak yeni futbol oyunu PES 2018 ile epey iddialı. Oyunun deneme sürümünün şu günlerde oyunculara sunulması bekleniyordu ve nitekim öyle de oldu. PES 2018 Demo uzun bekleyişin ardından oyuncularla buluştu. Demoda toplam 12 takım yer alıyor. Bu takımların bazıları güçlü takımlar iken bazıları daha zayıf takımlar olarak dikkat çekiyor.

Ve Beklenen An Geldi PES 2018 Demo Çıktı!

Daha önce yapmış olduğumuz haberde sizlere belirttiğimiz gibi PES 2018 Demo maalesef PC sürümü için çıkmadı. Demo sürüm yalnızca oyun konsolları için aktif. Eğer PlayStation cihazına sahipseniz ve oyunun deneme sürümünü oynamak istiyorsanız şunu yapmanız yeterli; PlayStation Store alanından oyunun Demo bölümüne gelerek indirmeyi başlatın ve oyunun indirmesi tamamlanınca da kısayoluna tıklayarak oynamaya başlayın. Demo sürüm PlayStation 3 ve PlayStation 4 için geçerli olup PlayStation 2 için gelmedi. Zaten PlayStation 2 epey eski bir konsol olduğu için artık oyun üreticileri tarafından düşünülmüyor.

Tam Sürüm Çıkış Tarihi

PES 2018’in demosunun çıkmasının ardından gözler artık tam sürümün ne zaman çıkacağına çevrildi. Oyunun tam sürümü de 14 Eylül 2017 tarihinde bizlerle buluşacak. Xbox, PlayStation, PC sürümleri için tam sürüm halinde satışta olacak. Oyun satışa çıktığında yine sizlerle tam sürümünün çıktığına dair haberi iletmeye çalışacağız.

CEVAP VER