Güçlü MMORPG oyunu Black Desert Online’ı bundan sonra Türkiye’de de özgürce oynayabileceksiniz. İşte ayrıntılar…

Günümüzünüz popüler MMORPG oyunlarından Black Desert Online, pek çok ülkede yasaklı durumda. Yani VPN gibi hizmetler kullanmadan bu oyunu oynamak pek çok ülkede mümkün değil. Türkiye de bu ülkelerden birisi. Ülkemizden Black Desert Online şu an da engelli bir oyun yani VPN olmadan çalıştırmanız söz konusu değil. Fakat yakın bir tarihde serbestçe oynayabileceksiniz.

İddialı MMORPG Oyunu Türkiye'den De Oynanabilecek

Türkiye Sunucusu ve Türkçe Dil Desteği

Oyuna yakın bir zamanda Türkçe dil desteğinin dahil edileceği ve bunun yanında Türkiye suncununun açılacağı ifade edildi. Bu da Türkiye’deki oyuncuların rahatlıkla oyunu oynamaya başlayacağı anlamına geliyor ve Türkçe dil desteği sayesinde de oyunun kitlesi ciddi ölçüde büyüyebilir. Çünkü Black Desert Online oldukça potansiyelli bir oyun. Özellikle ülkemizde MMORPG oyunlarına karşı yoğun bir hayran kitlesinin bulunduğu düşünülürse yeni bir akım başlıyor olabilir.

Oyun Hakkında Bilgiler

Oyun hakkında bazı bilgiler verecek olursak; Güney Koreli bir yapım şirketi tarafından tasarlanıp sunulmuş bir yapım ve grafiksel olarak rakiplerine göre güçlü olduğu söylenebilir. Özgür bir evren sunan oyunda büyük ticari alanınız var. Oyunda meslek sahibi olabiliyorsunuz. Toplam 8 sınıf çeşitliliğine de sahip. Yeteneklere göre şekillenen ve bağımlılık yaratabilecek bir oyun.

Tekken Mobil Platformun Tozunu Attıracak!

CEVAP VER