2018 yılında piyasaya sürülecek olan Untitled Goose Game oyunu, dünyanın en ilginç oyunu seçilebilir. Oyun hakkında oynanış videosu yayımlandı ve oyun yapısı itibariyle kesinlikle son derece farklı.

İsminden de anlaşılabileceği üzere mizah yönü kuvvetli bir oyun olan Untitled Goose Game, 2018 yılında satışa çıkarılacak. Oyunun üreticisi House House Games, farklı bir oyun yapmayı kafasına koymuş ve bu doğrultuda Untitled Goose Game oyunu için çalışmalara başlamış.

Oyunun yayımlanan tanıtım videosundan gördüğümüz kadarıyla kazları yöneterek çiftliğin sahibinin başına işler açmaya çalışıyor, çeşitli yaramazlıklar yapıyoruz. Mesela çiftçinin anahtarlarını çalıyoruz. O da bizi peşliyor. Etraftaki diğer cisimler ile de etkileşime girebildiğimiz oyunda amacımız genel olarak muzurluklar yapmak ve eğlenmek. Zaten oyunun üreticisinin amacı da bu. Bu yüzden grafik olarak da çizgi film tadında yüzeysel grafiklere yer verilmiş. Oyuncuların basit bir şekilde eğlenebilmesi amaçlanmış.

Untitled Goose Game Dünyanın En İlginç Oyunu Olabilir!

Oyunun ilk aşamasında çiftlik kapısına girebilmek için çiftçinin bir eşyasını çalıp kaçıyoruz. Çiftçi de bizim peşimizden koşarken onu kandırıp açık bıraktığı çiftlik kapısından çiftliğe dalıyoruz. Çiftlik içerisinde bir yığın yiyecek var ve meşgul olacak bir yığın nesne var.

Yayımlanan videoda çiftçinin anahtarını çalıp bir yere koşuyoruz ancak amacımızın bir kapıyı açmak olup olmadığı açıklanmamış. Büyük bir ihtimalle diğer kazları kurtarmaya çalışıyor olabiliriz. Çünkü oyunun bir bölümünden birden fazla kaz çiftçinin başına üşüşüp ona saldırıyordu. Açıkçası videoda çiftçi de o kadar masum duruyor ki bunu da konduramadık :). Sonuç itibariyle oyun 2018 yılında satışta olacak ve soru işaretleri de böylelikle ortadan kalkacak. Şimdi sizi yayımlanan video ile baş başa bırakalım;

İnternet Olmadan Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunlar

CEVAP VER