Bu içeriğimizde sizler için internet bağlantısı gereksinimi duymadan oynayabileceğiniz en iyi 5 Android oyununu derledik.

King of Dirt

Bisiklet ile akrobasi hareketleri yaptığınız bu oyun, bisiklet tutkunları için kesinlikle son derece ideal. Oynanışı oldukça zevkli.

BasketRoll 3D

BasketRoll 3D oyununu ilk bakışta sıradan bir basketbol oyunu sanabiliriz ancak öyle değil. Bu oyun fizik ile bulmacanın birleşimi ve bu yönüyle kaliteli zeka oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Gun War 

FPS tarzı oyunlar PC platformunda her zaman çok tutulmuştur. Ancak kim derdi ki akıllı telefonlarda da bu kadar sevilecekler? Gun War, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir FPS oyunudur ve son derece güzel efektlere sahiptir. Oyunda pek çok silah bulunuyor ve bu silahlardan dilediğinizi kullanarak düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 2017 Yılının En İyi Android Oyunları

Heroes Reborn: Enigma

Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz kaliteli oyunlardan biri de Heroes Reborn: Enigma yapımıdır. Eylemin ve bulmacaların harmanlandığı bu oyunu kaliteli grafiklerle oynayabilirsiniz.

N.O.V.A Legacy

Android platformunda oyun oynamayı sevenlerin en çok oynadıkları oyunlardan birisi de N.O.V.A Legacy oyunudur. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oynayabileceğiniz en kaliteli oyunlardan biridir. Oyunun hem çevirimiçi hem çevrimdışı modu bulunuyor. Böylelikle ister internetinizle ister internetiniz olmadan oynayabiliyorsunuz. 3D FPS konusunda çok başarılı olan oyun, güçlü grafikleri ve aksiyon dolu yapısı ile sizi içine çekecek.

2017’nin En İyi Oyunu Hangisi Olacak?

CEVAP VER