resmen belli oldu. Konu ile ilgili detaylar…

Popüler oyunlardan Assassin’s Creed serisine bu ay içerisinde yeni bir oyun daha ekleniyor. Oyunun ismi Assassin’s Creed Origins. Oyun yaklaşık iki yıl aradan sonra serinin yeni versiyonu olarak piyasaya sürülecek ve bu yüzden oyuncular epey heyecanlı. Yayımlanan oynanış videolarına bakılırsa da çok kaliteli bir oyun bizleri bekliyor. Ancak elbette kaliteli oyunları çalıştırabilmenin de bir bedeli var. Assassin’s Creed Origins oyununu oynayabilmek için iyi bir sisteme sahip olmak gerekiyor.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada oyunun sistem gereksinimleri paylaşıldı. Böylelikle uzun zamandır beklenen bilgiler resmiyet kazanmış oldu.

AC Origins'in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri Şöyle;

  • İşlemci: İ3 2400s veya AMD FX 6350
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit işletim sistemi gerekiyor
  • Grafik Kartı: Minimum 2 GB Vram’e sahip GTX 660 veyahut R9 270 grafik kartı gerekiyor.
  • RAM: 6 GB RAM

Oyununun sistem gereksinimlerinin beklediğimizden biraz daha düşük olduğunu söyleyelim. Pek çok oyun tutkunu bu oyunu bilgisayarını çok zorlamadan çalıştırabilecek. Yukarıdaki sistem oyunu 720p çözünürlükte düşük grafik ayarlarında çalıştırabiliyor. Daha yüksek ayarlar için daha iyi bir sisteme sahip olmanız gerektiğinin de altını çizelim.

Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyun PC platformu için 27 Ekim 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Fiyatının da bir hayli yüksek olacağını rahatlıkla belirtebiliriz.

Assassin’s Creed Origins Detaylı Oynanış Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

CEVAP VER