Bildiğiniz gibi Android platformu için de çok fazla oyun piyasaya sürülüyor. Özellikle yarış oyunları Android’de epey revaçta. Peki en iddialı yarış oyunları hangileri? Gelin şimdi hazırladığımız listeye bir gözatalım;

  1. Real Racing 3

Gerek grafik kalitesi gerekse oynanışı ile kesinlikle listede kendisine yer bulmayı hakeden bir oyun. Üstelik tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunda çok sayıda pist ve çok sayıda yarış arabası bulunuyor. Para biriktirmenin ve yeni araçlar satın alıp yükseltmeler yapmanın bir hayli zor olduğu bu oyun, kesinlikle oynanması gereken bir yapım.

2. Need for Speed: No Limits

Need for Speed bildiğiniz gibi PC platformunda da çok ünlü. Fakat Android alanında da boş durmadığını söylemeden geçmeyelim. Çok başarılı bir oyun olan Need for Speed: No Limist, hem grafik kalitesi hem de oynanışı ile adından söz ettiriyor.

Android İçin Geliştirilmiş En İddialı Yarış Oyunlarının Listesi

3. CSR Racing 2 

Bir yığın araba arasından dilediğinizi seçin ve kıyasıya bir yarışa katılın! Android’in en iddialı yarış oyunlarından biridir.

4. Asphalt Xtreme

Çok sayıda oyun modu ile dikkat çeken yapım, Android yarış oyunları arasında farklı tarzı ile sıyrılıyor. Aksiyon dozajı oldukça yüksek olan çok başarılı bir yapım.

5. CarX Drifting Racing

Drift yarışlarını sevenler için çok güzel bir oyun. Fakat daha da kaliteli bir vaziyete gelmesi için biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

İnternet olmadan oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz Android oyunların listesi!

CEVAP VER