Merakla beklenen Total War: Arena erken erişim sürümü açık beta aşaması başladı. Henüz üzerinde çalışılan oyun şimdiden pek çok özelliğe sahip.

Uzun zamandır kaliteli bir online oyun üretmek isteyen ve bunun üzerinde çalışma sarf eden Total War yapımcısı, karşımıza Total War: Arena oyunu ile çıkmıştı. Bu oyun gerçek tarihten pek çok önemli lideri seçebildiğiniz ve üstelik onların özlü sözlerine şahit olabildiğiniz, onlarla savaş alanına katılabildiğiniz bir oyun. Total War: Arena oyununda takım oyunu ortaya koyabilmek, doğru stratejiler yapabilmek son derece önemli.

Total War: Arena uzun zamandır kapalı beta aşamasındaydı. Yani oyunu oynamak isteyenler sadece geliştirici ekibin verdiği özel kod ile oynayabiliyordu fakat artık açık beta sayesinde key almadan da oyunu test edebilmeniz mümkün. Oyun şu an açık beta versiyonu olarak oyunculara sunulmuş durumda.

Total War Arena Açık Beta Versiyonu Çıktı

Devasa orduları yöneteceğiniz oyunda kurulabilecek pusulara karşı gözünüz açık olmalı. Gelebilecek tehlikeleri önceden fark edip hamlelerinizi geliştirmelisiniz. 10’ar kişilik takımlar halinde mücadele ediyorsunuz. Zafere ulaşabilmek için doğru bir takım stratejisi uygulamak çok önemli.

Total War: Arena Yayın Direktörü Evgeniy Shukin; Total War oyunlarını yıllardır takip eden oyuncular için bekledikleri bir oyun sunmayı başardıklarını, kapalı beta sürecinde de oyuncuların kendilerine çok yardımcı olduğunu söyledi.

Bu Hafta En Fazla Hangi Oyunlar Satıldı?

CEVAP VER