Oyunlarda karakterlerin birbirine olan aşklarına pek çok kez şahit oluyoruz. Bunlar arasından en dikkat çekenleri, oyuncuların en çok yakıştırdığı oyun karakterlerini derledik.

Geralt – Yennefer

Bu ikiliyi unutmak sanırım mümkün değil. 2015 yılında piyasaya sürülen The Witcher 3 oyunu, bu ikilinin aşkını gözler önüne seriyordu. Aslında bu çiftin aşkı Polonyalı bir yazar tarafından kaleme alınmış, kitap serisi olarak sunulmuştu. Daha sonra da oyun dünyasında çiftin aşkına şahit olmuştuk.

Ezio – Sofia

Assassin’s Creed serisinin en parlak dönemi kuşkusuz Ezio üçlemesiydi. Yönettiğimiz Ezio karakteri, Sofia ile aşk yaşamış, ona mektuplar yazarak sürekli aşkını dile getirmişti.

Oyun Dünyasının Unutulamayan En Gözde Çiftleri

Max Payne –  Mona Sax

Max Payne aslında karısı ve çocuğunu kaybetmişti fakat Mona Sax isimli bir başka oyun karakteri zamanla Max’i kendine aşık etmeyi başarmıştı. Max Payne, Mona Sax’i kurtarabilmek, onunla aşk yaşayabilmek uğruna koca bir ülkeyi karşısına almış, polislik mesleğinden vazgeçmişti.

Nathan Drake –  Elena Fisher

Uncharted serisinin meşhur çifti olan Nathan ve Elena, büyük aşkları ile dikkat çekmiş, oyun dünyasına adlarını altın harflerle kazımıştı. Bu çiftin aşkına şahit olduğumuz son oyun olan Uncharted 4, harika grafikleri ile de dikkat çekmişti. Uncharted 4 hala dünyanın en gerçekçi grafiklere sahip oyunu olarak gösteriliyor.

İşte Dünyaca Ünlü İsimlerin Oynadığı Oyunlar!

CEVAP VER