Video oyunlarını sadece çocuklar ve gençler değil her kesimden insan oynuyor. Hatta Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz bile! Yeni Gamedio içeriğimizde sizler için hangi ünlünün hangi oyunu oynamaktan haz aldığını açıklıyoruz.

Mustafa Cengiz

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz şu an Elder Scrolls Online oynuyor ve bundan büyük bir haz duyuyor. Üstelik başkan eski bir World of Warcraft oyuncusu. MMORPG oyunlarını çok seviyor.

Anderson Talisca

Beşiktaş’ın en iyi oyuncularından Talisca, FIFA serisini sürekli oynadığını, çok sevdiğini söylüyor.

Murat Kosova

Spor dünyasının ünlü sunucusu Murat Kosova da oyun hayranlarından. Football Manager ve League of Legends oynamaya bayılıyor.

Vin Diesel

Ünlü aktör vakit buldukça oyun oynuyor. Özellikle RPG türünün hastası. GTA başta olmak üzere pek çok rol yapma oyununu oynamış.

İşte Ünlülerin Hayran Olduğu Video Oyunları!

Kobe Bryant

Tüm dünyanın tanıdığı efsanevi isim Kobe Bryant, Call of Duty serisini oynamayı çok sevdiğini söylüyor. FPS oyunlarına karşı özel bir ilgisi bulunuyor.

Ali Ece

Yine futbol dünyasından tanıdığımız ünlü isim Ali Ece, Football Manager oynamayı çok seviyor.

Neymar Jr. – PUBG ve CS GO

Dünyanın en yetenekli futbolcularından biri olan Neymar, sıkı bir PUBG ve CS GO oyuncusu.

Gördüğünüz gibi video oyunları, her yaştan kişiyi ve yoğun tempo içerisinde çalışan ünlüleri etkilemeyi başarıyor. Video oyunları kuşkusuz günümüzün en fazla ilgi gören eğlence ve simulasyon aracı.

NBA Maçındaki Harika God of War Gösterisini Gördünüz Mü?

CEVAP VER