NBA müsabakası sırasında God of War oyunu ile ilgili son derece dikkat çekici bir tanıtım videosu yayınlandı. Üç boyutlu gösteri grafik şöleni sundu.

Oyun dünyası eskisine nazaran çok gelişti. Günümüz teknolojisi sayesinde daha gerçekçi oyunlar ortaya çıkarılıyor. Hazırlanan yeni God of War oyunu da adeta film gibi olduğunu bir kez daha gösterdi.

God of War Hakkında NBA Maçında İlginç Bir Fragman Yayınlandı

Oyun ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlandı fakat bu kez çok farklı bir platformda. Sony, NBA maçı esnasında parke üzerinde harika bir gösteri yaptı. Üç boyutlu olarak God of War oyunundan sinematik kesitlere yer verildi. Tüm sahayı kaplayan gösteri, maç oynanmadığı sırada yapıldı. Kısa gösteride Kratos, oğluna eğitim verirken yine başını derde sokuyor ve kendilerini kurtarmak için büyük bir çaba sarfediyor.

God of War oyunu ile ilgili her geçen gün yeni bilgiler açığa çıkıyor. Artık oyunun çıkışına çok az bir süre kaldığından oyun ile ilgili sürekli sızıntılar paylaşılıyor. God of War 21 Nisan 2018 tarihinde resmen piyasaya sürülecek. Fakat bilgisayar ve Xbox One oyuncuları maalesef bu güzel oyundan yararlanamayacak çünkü oyun sadece PlayStation 4 için tasarlandı.

Sony, bu oyun ile beraber kuşkusuz PC platformuna karşı önemli bir avantaj elde etti. Bu yıl daha pek çok kaliteli oyun PlayStation 4 için özel olarak çıkacak.

God of War Oyununda Bossların Kaderi Sizin Elinizde Olacak

CEVAP VER