Dragon Ball Unreal oyunu hakkında sevindirici bir gelişme yaşandı. Oyunun online tabanlı demosunun çıkışına çok az bir zaman kaldığı ortaya çıktı.

Emudshit, bugün yaptığı yeni bir açıklama ile oyun tutkunlarını bir hayli heyecanlandırdı. Şirket yaptığı açıklamada Dragon Ball Unreal Multiplayer oyunu için demo tarihi verdi. Oyunun Mart ayının ilk günlerinde demo sürüm olarak sunulacağı kaydedildi.

Demo sürüm ile beraber oyuncular oyunu satın almadan önce test etme imkanına erişecekler. Ardından kısa bir süre sonra da final sürümü çıkarılacak. Demo sürümün sevilmesi halinde final sürümün de satış rakamları oldukça yüksek olacaktır.

Dragon Ball Unreal Multiplayer Demosu Çok Yakında Çıkıyor

Dragon Ball, kendisine özgü kitleye sahip bir oyun ve Dragon Ball Unreal isimli projede oyunun hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor. Dragon Ball Unreal’in bu kadar beklenmesinin altında yatan önemli sebep ise oyunun çok fazla ayrıntıya ve karaktere yer verecek olmasıdır.

Dragon Ball Z ve Ball Super gibi oyunlardan esintiler göreceğiz. Çünkü o oyunlarda bulunan pek çok karakter bu oyunda da yer alacak.  Şu an için tam karakter listesi sunulmadığından bu konuda detaylara inemiyoruz fakat edindiğimiz sızıntılara göre oyuncuların istediği kadar karakter sayısı yer alacak. Oyunda Super Salyan’a dönüşebilecek, eğlenceli saatler geçirebileceksiniz.

Oyun ile ilgili tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Sea of Thieves İle İlgili Önemli Gelişmeler Yaşanıyor

CEVAP VER