SCUM Hakkında Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

SCUM Hakkında Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

0
14
SCUM Hakkında Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Uzun bir süredir üzerinde çalışılan SCUM oyunu hakkında yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda ana karakterin koşma ve hareketleri sergilendi. Böylece oyunun bu yöndeki mekanikleri de açığa çıkmış oldu.

Hayatta kalma türünde yeni bir yapım olan SCUM, zombileri de içerecek. Grafikleriyle iddialı olan oyunda gerek dış gerekse iç mekan çok güzel gözüküyor. Oyunun geliştiricisi Devolver Digital, oyunu daha iyi bir hale getirebilmek için yoğun bir çaba sergiliyor. Daha önce hava koşullarının oyuna nasıl yansıtıldığına dair bir video paylaşılmış, dinamik hava koşulları sergilenmişti. Şimdi de karakterin nasıl koştuğunu, nasıl tırmandığına ve genel hareketlerine dair bir oynanış videosu paylaşıldı.

Karakterimiz pencerelerden atlayabiliyor ve tellere ve duvarlara tırmanabiliyor. Fakat 2018 yılında hala kapıları komik bir şekilde kolunu kullanmadan bedeniyle açan karakterler görmek oldukça üzücü. Videoda da bu durum çok sırıtıyor. Oyun gereği sürekli iç mekanlara giriş yapacaksınız fakat kapıları açarken kolunuzu kullanmadan bedeninizle içeriye dan diye dalacaksınız veya kapı kendiliğinden açılacak. Bu oyunun gerçekçi grafiklerine yakışmayan bir durum. Özellikle de karakterin duvarlara, tel örgülere tırmanıp bir kapıyı kolunu kullanarak açamaması çok komik gözüküyor. Dileriz yapımcı bu soruna da el atar.

SCUM Hakkında Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

SCUM şu an kapalı beta aşamasında. Betayı yalnızca geliştirici ekibin izin verdiği kitle oynayabiliyor. Bu yılın ilk çeyreğinde de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Vampyr Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY