Merakla beklenen Vampyr oyunu ile ilgili yaşanan son gelişme, oyunun 5 Haziran 2018 tarihinde resmen çıkacağını gösteriyor. Uzun zamandır ertelenen oyun, bu yılın ortasında nihayet oyuncularla buluşuyor.

Vampyr uzun yıllardır geliştirilen ciddi bir oyun projesi ve yapımcılar bu konuda sır verip ser vermiyorlardı. Fakat geçtiğimiz yıllarda oyun ile ilgili çok sayıda bilgi açığa çıkmış, hatta oyunun 2017 yılının son çeyreğinde satışa sunulacağı açıklanmıştı. Fakat beklenen olmadı ve çıkış tarihi ertelendi. Bunun akabinde şimdi de oyun hakkında yeni bir çıkış tarihi daha paylaşıldı.

5 Haziran 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacağı açıklanan oyun, büyük bir heyecan uyandırdı. Hikaye tabanlı bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan Vampyr, isminden de anlaşılabileceği üzere vampirlerle ilgili bir oyun olacak. Hatta oyunda bir vampiri yöneteceğiz.

Vampyr 5 Haziran'da Resmen Çıkıyor!

Yönettiğimiz vampirin iyi yada kötü olması bizim seçimlerimiz ile mümkün olacak. Çünkü Vampyr, kullanıcının diyalogları seçebildiği bir oyun. Mesela diyaloglarda size bir soru yöneltilecek ve karakteriniz o soruya cevap vermeden önce 5 farklı yanıttan birini seçebileceksiniz ve sizin seçtiğiniz yanıtı söyleyecek.

Öte yandan oyunda farklı sonların olacağı da iddia edilmekte. Böylece oyuncuların kalbine işleyen bir oyun olacak. Hem hikayesi kuvvetli hem de aksiyon oranı yüksek, gerçekçi grafiklere sahip kaliteli bir yapım olacağa benziyor. Oynanış görüntülerini de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed Serisine Bir Oyun Daha Geliyor!

CEVAP VER