The Crew 2 oyunu için oynanış görüntüleri resmen yayınlandı. 

Ubisoft tarafından geçtiğimiz günlerde bildiğiniz gibi çok büyük bir tanıtım etkinliği yapıldı. E3’te pek çok ünlü oyun kullanıcılarla buluşturuldu. Tanıtılan yeni oyunların arasında The Crew 2 oyunu da vardı. The Crew bildiğiniz gibi her ne kadar Ubisoft yapımı bir oyun olsada içerik anlamında kullanıcıları memnun edememişti ve aynı zamanda reklam yönü de zayıf kalmıştı. İşte bu yüzden esasen Ubisoft’un tekrar bir The Crew oyunu çıkaracağı düşünülmüyordu. Ancak Ubisoft herkesi şaşırtarak yeni bir The Crew oyununu tanıttı.

THE CREW 2 TANITILDI

The Crew 2 oyunu Ubisoft tarafından duyuruldu hatta oyun ile ilgili bir oynanış videosu bile paylaşıldı. Paylaşılan görüntülere göre oyunda sadece arabaları değil aynı zamanda gösteri uçaklarını, hatta helikopterleri bile kullanabileceğiz.

The Crew 2 oyunu, grafiksel olarak da epey iddialı. Önceki oyuna göre grafik anlamında bir hayli gelişme var. Zaten Ubisoft bildiğiniz gibi genel itibariyle grafiklere oldukça önem veren bir şirket. The Crew 2 oyununda da bunu bizlere gösteriyor. Oyunda zaman zaman ormanın içerisinde, zaman zaman da şehir içerisinde araç sürüyoruz. Ve araç çeşitliliği çok fazla yani arabaların içerisinde de hem arazi araçları, hem sokak yarışı tarzında arabalar göreceksiniz.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PES 2017 oynanış videosu yayınlandı izlemek için tıklayınız!

CEVAP VER