Merakla beklenen The Council oyunu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Oyunun duyurusu resmen gerçekleştirildi. İşte konu ile ilgili detaylar…

The Council ile ilgili büyük müjde verildi. Yapılan duyuruda oyunun Şubat ayında resmen çıkacağı açıklandı. Fakat işin ilginç tarafı oyunun tam sürümü hemen sunulmayacak. Bölümler halinde bizlerle buluşturulacak.

The Council PC ve Konsollar İçin Resmen Duyuruldu

Bölüm bölüm oynayacağımız bu oyunun ilk bölümü Şubat ayında piyasaya sürülecek. Diğer bölümler de farklı zaman aralıklarıyla oyuncularla buluşturulacak. Yani bu oyun tıpkı dizi gibi işleyecek ve bu yönüyle günümüz popüler oyunlarından ayrılacak.

Oyun için bir tanıtım da yayımlandı. Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Görüntülerde de görebileceğiniz üzere oyun grafiksel tema olarak oldukça farklı bir yoldan ilerliyor. Çevre etkileşimi gerçekten çok güzel gözüküyor ve kaplamalarıyla dikkat çeken bir yapım. Fakat tabii grafikleri ile ilgili kesin bir kanıya varmamak gerekiyor çünkü henüz daha çok erken. Yakın bir zamanda oynanış görüntüleri hakkında yeni bir fragman yayımlanması bekleniyor.

?

Bu oyun 1793 yılında geçmekte ve oyundaki ana karakterimizin ismi Louis de Richet.  İngiltere lordu tarafından kendisine bir davet yollanan Louis de Richet, davete icabet ederek lordun malikanesine gidecektir. Fakat sonrasında neler olacak? İşte bunui Şubat ayında yayımlanacak olan ilk oyunda göreceğiz.

Wolfenstein 2 Oyununa Yeni Ek Paket Geliyor!

CEVAP VER