Sniper Ghost Warrior oyuncuları yeni multiplayer modlarına kavuşuyor. Oyuna çoklu oyuncu modlarının ekleneceğinin duyurusu yapıldı.

Ünlü FPS oyunlarından Sniper Ghost Warrior serisi son olarak Sniper Ghost Warrior 3 sürümü ile karşımıza çıkmış, son oyun oldukça dikkat çekmişti. Fakat oyunda çoklu oyuncu modunun yer almaması büyük bir eksiklik olarak nitelendiriyordu. İşte oyunun yapımcısı, bu sorunu giderebilmek için bir süredir çalışıyor ve nihayet açıklamasını yaptı.

CI Games tarafından internet ortamından yapılan duyuruda Sniper Ghost Warrior 3 için yeni çoklu oyuncu modunun ekleneceği ifade edildi. Üstelik oyuncu modu bir adet değil tam üç adet farklı kombinasyonda olacak.

Bu üç farklı oynanış modları; Bounty Hunter, Sharp Shooter ve Classic Team Deathmatch şeklinde. Oyuna bu modlar ile birlikte farklı oynanış stilleri de eklenecek işte bu sebepten oyuncular eskisine göre oldukça zorlanacak.

Yeni çoklu oyuncu modları yapılırken oyuncuların sıkılmayacağı bir şekilde yapılmaya çalışıldı ve bu yüzden oynanış sisteminde ufak tefek değişikliklere gidildi. Eğer bu değişiklikler sevilirse Sniper Ghost Warrior 3 için yeni bir dönem başlayabilir.

İşte yeni modlar ile ilgili yayımlanan bir görüntü:

Sniper Ghost Warrior 3 İçin Yeni Multiplayer Modları Geliyor

Öte yandan bu tarz oyunlarda son dönemde oldukça ilgi gören bir husus olan silah kapmalamalarını Sniper Ghost Warrior 3’te de göreceğiz. Ancak bu kaplamalar oyuncunun oyundaki gidişatına göre belirlenecek.

Ghost of Tsushima Yeni Oynanış Görüntüleriyle Dikkat Çekiyor

CEVAP VER