Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Sea of Thieves ile ilgili yaklaşık bir saatlik oynanış videosu sunuldu. Oyun, sahip olduğu önemli nitelikler ile dikkat çekiyor.

Sea of Thieves, korsancılık yaptığınız, açık denizlerde hüküm sürmeye çalıştığınız çok keyifli bir oyun. Önümüzdeki yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen oyun hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bundan bir süre önce oyun için kısa bir tanıtım videosu yayımlanmıştı. Şimdi de yeni bir oynanış videosu sunuldu. Söz konusu video, oyuncuların epey hoşuna gidecek.

Oynanış görüntüleri 4K olarak çekilmiş İşte görüntüler:

Oyun özellikle gemi modellemeleri hususunda çok başarılı gözüküyor. Yıllardır oyun ile ilgili çalışma yapan geliştiriciler, videoya bakılırsa akıcı ve efekt açısından zengin bir oyun sunmayı başarmışlar.

Sea of Thieves’in denizlerde geçen bir oyun olmasına da şaşmamalı. Çünkü oyunun yapımcıları su efektleri konusunda  çok başarılı ve hatta bu konuda PUBG isimli ünlü oyuna da büyük yardımlarda bulunmuşlar.

Korsancılık Oyunu Sea of Thieves'in Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Haliyle Sea of Thieves sahip olduğu yönleriyle oyuncuların iştahını kabartacak türden bir oyun. Oyunda Microsoft parmağı bulunuyor ve satışa sunulacağı platforlmlar da Xbox One ve PC platformlarıdır. Yani PlayStation kullanıcılarının bu oyundan faydalanması maalesef söz konusu olmayacak. Yukarıda hazırlanan videoda oyun Xbox One aracılığı ile oynanmakta. Bilgisayar sürümünde oyunun grafiklerinin daha da iyi gözükebileceğini düşünüyoruz.

The Council Resmen Duyuruldu İşte Detaylar!

CEVAP VER