Sevilen oyunlardan Watch Dogs bir kez daha ücretsiz oldu. Oyunu 23 Aralık’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Geliştiriciliğini Ubisoft’un üstlendiği Watch Dogs, GTA tarzı oyun arayanlara ilaç gibi gelecek. Söz konusu oyunda bir hackerı yönetiyoruz. Trafik ışıklarından kameralara kadar pek çok elektronik cihazı hackleyebiliyor, hatta istediğimiz herkesin telefonundaki gelişmeleri öğrenebiliyoruz. Şehrin en azılı hackerlardan biriyiz ve senaryo çizgisinde önemli görevlerimiz var.

Ubisoft, ilk zamanlar çok pahalı bir fiyata sattığı bu oyunu artık sık sık ücretsiz vermeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda oyun bir süreliğine ücretsiz olarak sunulmuş, bu kampanyadan pek çok oyun tutkunu yararlanmıştı. Ve şimdi Ubisoft bir yeni kampanya ile daha karşımıza çıktı. Oyunu kısa süre içerisinde tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Popüler Oyun Watch Dogs Bir Kez Daha Ücretsiz Oldu

Bu etkinlik 23 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli. Yani acele etmenizde yarar var. Aksi taktirde oyuna sahip olmanız için para ödemeniz gerekecek. Bu arada şunu da ifade edelim oyunun deneme sürümü değil tam sürümü ücretsiz olarak veriliyor. Herhangi bir süre kısıtlaması da bulunmuyor. Yani aldıktan sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Oyunu almak için Uplay uygulamasını indirin ve ücretsiz olarak hesap oluşturun. Ardından arama çubuğuna Watch Dogs yazarak oyuna ulaşın ve ücretsiz kodunuzu elde edin. Bu işlem için herhangi bir kredi kartı bilgisi vermeniz de gerekmemektedir. Sadece üye olup mail onaylama yapmalısınız o kadar. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Ghost of Tsushima’ın Merakla Beklenen Oynanış Görüntüleri Yayımlandı

CEVAP VER