Yeni içeriğimizde sizlere Steam platformunda çok sevilen, kaliteli ve ücretsiz olan yapımları açıklıyoruz.

DOTA 2

Steam platformunun sahibi Valve’ın göz bebeği olan DOTA 2, Steam’in en beğenilenleri arasında. Oyunun yoğun bir hayran kitlesi var.  Tamamen ücretsiz olması da oyuncuları epey cezbediyor.

Paladins

Oyuncuların gözdesi olan Paladins, ücretsiz oluşu ile gönülleri kazanıyor. Overwatch piyasaya sürüldükten sonra çıkmış olması Paladins için ağır eleştirilere neden olsa dahi oyunun kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ücretsiz olarak bu türde oyun oynamak isteyenleri epey cezbediyor.

Steam'in En Sevilen Ücretsiz Oyunlarını Açıklıyoruz

Eve Online

Uzay temalı oyunlardan Eve Online,  aslında 2003 yapımı bir oyun fakat grafikleri oldukça iyi. Çünkü oyun sürekli güncelleştirilerek günümüzün teknolojilerine ait grafikler ile karşımıza çıkıyor. Oynanış olarak da oldukça başarılı olan yapım haliyle oyuncuların gözdesi durumunda.

Last Man Standing

Eğer PUBG benzeri bir oyun oynamak istiyorsanız ve ücretsiz olmasını diliyorsanız Last Man Standing’in Steam’in en gözde ücretsiz oyunlarından biri olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Rakiplerine nazaran epey başarılı olan Last Man Standing’in aktif oyuncu sayısı giderek yükseliyor.

The Elder Scrolls: Legends

Bu seriyi biliyorsanız ve kart oyunlarını seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor. Steam’in en gözde ücretsiz oyularından biridir.

War Thunder

Ve listemizi War Thunder oyunu ile sonlandırıyoruz. Oyunda tank gibi araçlarla online savaş yapıyorsunuz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak. Bu tarz oyunları seviyorsanız denemelisiniz.

PUBG Tarzı Ücretsiz Oyunlar Listesi!

CEVAP VER