Yeni Gamedio içeriğimizde sizlere PUBG oyununa benzeyen üstelik ücretsiz olan bazı oyunları tanıtacağız. 

Last Man Standing

Ücretsiz bir oyun olan Last Man Standing, açık dünya yapısı ile dikkat çekmekte. Oyunda zafere ulaşan tek adam siz olmalısınız! FPS türü yapımlardan hoşlanıyorsanız denemenizde fayda var.

Infastation: The New 2

Multiplayer olarak oynayabileceğiniz ücretsiz FPS oyunlarındandır. Bu oyun da açık dünya yapısı ile dikkat çekmektedir. Steam’den ücretsiz edinebileceğiniz oyuna sık sık yeni güncellemeler gelmekte ve böylece oyun sürekli güncel kalmaktadır.

PUBG Tarzı Ücretsiz Kaliteli Oyunların Listesi!

Fortnite: Battle Royale

PUBG oyununa benzer yapımlardan biri de Fortnite: Battle Royale’dir. Hem tekli modu hem multiplayer modu bulunan oyun özellikle multiplayer kısmı ile ünlüdür.

Unturned: Arena Mode

Eğer zombili oyunlardarı oynamaktan hoşlanıyorsanız size önerebileceğimiz ücretsiz bir oyundur. Çizgisel grafikleri bulunan oyunda PUBG oyununkine benzer bir savaş sistemi yer almakta.

Islands of Nyne: Battle Royale

Bu oyun henüz alfa aşamasında. Tarz olarak biraz Crysis’e de benzettiğimi söyleyebilirim. Gelecek zamanda geçen oyunda özel zırhlarınız ve çeşitli ekipmanlarınız var. Şu an oyunun test sürümünü Steam üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Minecraft: Hunger Games

Hunger Games sunucularında bildiğiniz gibi PUBG oyununda olduğu gibi savaş sistemi var. Zaten oldukça ünlü bir yapım olan Minecraft’ın Hunger Games sunucularına muhakkak gözatmanızı öneririz.

İnternet Olmadan Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunlar

CEVAP VER