Fornite Battle: Royale oyununu geliştiren ekip, hilecilere göz açtırmamaya çalışıyor. Hile yazanlara dava açmaya başladı.

Fornite Battle: Royale oyunu oldukça iyi ilerliyor. Oyunu binlerce oyuncu yoğun bir ilgiyle oynuyor. Fakat oluna şu sıralar hileciler musallat olmuş durumda. Oyunun yapımcısı da hilelerin oyununun önüne geçmesini engelleyebilmek için türlü yollar deniyor.

Oyunu hileli bir şekilde oynayanları tek tek banlayan oyun ekibi, hilecileri sonsuza kadar oyundan uzak tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını açıklamışlardı. Görünen o ki hiç şakaları da yok. AddictedCheat isimli bir internet sitesi oyunlar için hileli yazılımlar yerleştirilen ve bunların ücretli olarak satıldığı bir site ve sitenin pek çok çalışanı bulunuyor. İşte Fornite Battle: Royale, yeni büyük hamlesini bu sitenin çalışanlarına karşı yaptı. Öğrenilene göre AddictedCheat sitesinde Fornite Battle: Royale oyununun hileleri yayınlandı ve bunun üzerine harekete geçen oyun ekibi hileyi yazanları mahkemeye verdi. Dava sonucunun ne  olacağı ise merakla bekleniyor.

Fornite Battle: Royale Oyununun Ekibi Hile Yazanlara Dava Açıyor

Fornite Battle: Royale Nasıl Bir Oyun?

FPS türünde bir oyundur.  Henüz geçtiğimiz ay çıkmasına rağmen çok iyi ilerlemektedir. Şu an piyasada bulunan en ünlü oyunlardan PUBG oyununa ciddi bir rakip olmuştur. Aynı zamanda sistem gereksinimleri PUBG oyununa göre çok daha azdır. Grafikleri de haliyle biraz daha çizgiseldir. Bu tarz oyunları seviyorsanız şans verebilirsiniz.

AC Origins Sistem Gereksinimlerini Öğrenmek İçin Tıklayın

CEVAP VER