Hunt: Showdown oyunu Steam erken erişimi ile karşımıza çıkacak. Oyun için uzun bir süre geliştirme aşaması söz konusu. Konuya ilişkin ayrıntılar…

Crytek, Hunt: Showdown isimli yeni bir FPS oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Oyun ile ilgili yapılan yoğun çalışmalar sonucu Steam erken erişimine açılacak. Erken erişim süresi boyunca da oyunun yapımcı ekibi tarafından çeşitli geliştirmeler uygulanacak. Hatta bu aşamada oyuna pek çok NPC daha eklenecek.

Son dönemlerin popüler tarzı Battle Royale de Hunt: Showdown yapımında bulunacak. Hem FPS hem Battle Royale deneyimi yaşayacak olan oyuncular böylelikle oyundan uzun süre tat alabilecek. Hatta oyunun yapımcısının temel amacı bu oyunu Steam’in en iyisi haline getirebilmek. Steam’de çok fazla oyun bulunuyor ve özellikle Battle Royale oyunlar oldukça revaçta. İşte Hunt: Showdown oyunu da buna göre hazırlanıyor. Yapımcı ekibin temel amacı oyuncuların oynarken sıkılmayacakları, uzun yıllar oynayacakları bir oyun ortaya koyabilmek.  Elbette bunu yapmak hiç kolay değil. Yapımcı ekip de bunun farkında ve oyunu satışa çıkardıktan sonra da uzun bir geliştirme sürecinin olacağını, oyun üzerinde çok çalıştıklarını ifade ediyorlar.

Hunt: Showdown Steam Erkin Erişim İle Karşımıza Çıkıyor

Sonuç itibariyle yakın bir zamanda bu oyunu Steam’de görebiliriz. Bu arada oyunun şu an yalnızca İngilizce dil seçeneğine sahip olduğunu ancak bunun önümüzdeki günlerde değişebileceğini belirtelim.

Steam Özgün Olmayan Oyunlara Karşı Özel Yöntemler Geliştiriyor

CEVAP VER