Steam’de 31 Mayıs ile 5 Haziran tarihleri arasında yani geride bıraktığımız haftada en fazla satan oyunlar listesini yayımlıyoruz.

Ünlü oyun indirme mağazalarından Steam, bildiğiniz gibi pek çok oyunu sıklıkla indirime sokuyor ve böylelikle listede çeşitli değişiklikler olabiliyor. Ancak bu hafta yayınlanana yeni en fazla satan oyunlar listesinde görmeye alışık olduğumuz pek çok oyunu gördük. Tabii Footbal Manager 2017 hariç…

FOOTBAL MANAGER 2017 ZİRVEDE

Steam platformunda gerçekleştirilen büyük bir indirim kapsamında Footbal Manager 2017 oyunu zirveye yerleşmeyi başardı. Oyun, bildiğiniz gibi futbol üzerine bir simülasyon oyunu ve oyuncular tarafından çok seviliyor. Geçen yılın Kasım ayında satışa sunulan Footbal Manager 2017, 2017 futbol sezonunun artık sona ermesiyle beraber haliyle büyük bir indirime girdi ve pek çok oyuncu da bu indirimden yararlandı. İşte bu yüzden de haftanın en fazla satan oyunu olmayı başardı.

CS GO İKİNCİ SIRADA

Counter Strike Global Offensive oyunu her hafta olduğu  gibi bu hafta da yine listede yer almayı başardı. Herhangi bir hikayeye sahip olmamasına rağmen sahip olduğu oynanış dinamikleri, animasyonları, genel itibariyle kaliteli yapısı ile oyuncuların gönlünde hep taht kurmuş bir yapım oldu. Oyun, beş yıl önce çıkmış olmasına rağmen yine listede bulunuyor!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ÜÇÜNCÜ SIRADA

Listenin üçüncü sırasında kendisine yer bulan oyun ise Playerunknown’s Battlegrounds oldu. Oyun Mart ayı içerisinde bizlerle buluşmuş, yapısı ile adeta hayranlık uyandırmıştı.

Vouidu’da İndirim Bombası!

Özet
Düzenlenme Tarihi
Yazar Değerlendirme
51star1star1star1star1star

CEVAP VER