FIFA 18 oyunu hakkında bir süredir beklenen tanıtım videosu nihayet yayınlandı. Oyun ile ilgili ilk görüntülere yer verilen video epey heyecan yaşattı.

Bildiğiniz gibi FIFA serisi uzun yıllardır futbol oyunları hususunda aktifliğini koruyor ve çok da başarılı ilerliyor. EA Sports, her sezon yeni bir FIFA oyunu daha sunarak bu başarıları en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor ve bu amaçla şu günlerde FIFA 18’in tanıtım videosu da yayınlandı. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Videoda görüldüğü gibi Cristiano Ronaldo isimli yıldız futbolcunun oyun içi görüntülerine yer verilmiş. Cristiano Ronaldo’nun maç içerisinde ortaya koyduğu performansın videosuna göre oyunun grafiksel açıdan epey gelişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Mesela stadyum, çimler, futbolcular eskisine göre çok daha canlı ve gerçekçi gözüküyor. Ancak tabii temennimiz bu görüntülerin gerçekten de oyuna ait, herhangi bir oynama yapılmadan sunulan görüntüler olmasıdır çünkü bildiğiniz gibi genelde bu tarz görüntülerde aldatmacalar olabiliyor.

ANİMASYONLARA PARANTEZ AÇMAK GEREKİYOR

Videoda görüldüğü üzere sadece grafiksel olarak değil, aynı zamanda oyuncuların hareketleri de eskisine göre daha gerçekçi duruyor. Mesela Cristiano Ronaldo’nun topa vururken ki animasyonları, çalım ve koşuş animasyonları, bilek hareketleri son derece muazzam gözüküyor ve oyuna belli bir esneklik kazandırılmışa benziyor.

Oyunun çıkış tarihi olarak ise 29 Eylül 2017 tarihinin açıklandığının  altını çizelim. Artık geriye bu güzel oyun hakkında önümüzdeki günlerde oluşacak daha fazla detayı beklemek kalıyor.

Steam’de Geçen Hafta En Fazla Satan Oyunları Görüntülemek İçin Tıklayın

CEVAP VER