Rise of Tomb Raider oyunu için yayınlanan yeni güncelleme pek çok sorunu düzelttiği gibi aynı zamanda Dx12’de oyunun çok yüksek performansla çalışmasını sağlıyor.

Günümüzün AAA sınıfı en büyük oyunlarından birisi olan Rise of Tomb Raider’da bildiğiniz gibi Lara Croft ana karakterini yönlendirmekteyiz. Bayan karakteri yönlendirdiğimiz için farklı bir oyun olduğunu söyleyebileceğimiz Rise of Tomb Raider’ın aynı zamanda sunduğu eşsiz manzaralar, grafik kalitesi taktir edilesi iken oyunda meydana gelen bazı performans düşüşleri can sıkıyordu. Dx 12 desteği bulunmasına rağmen yine de bazı performans sorunları bulunan oyun, bu yüzden pek çok kez eleştirilerin hedefi oldu. İşte yayınlanan yeni bir güncelleme, artık oyunu çok daha büyük bir keyifle oynamanızı sağlayacak.

RİSE OF TOMB RAIDER DAHA AKICI BİR HALE GELDİ

Yayınlan yeni güncelleme ile birlikte Dx12 hususunda oyun ciddi anlamda gelişti. Dx12 konusunda yayınlanan yeni bir güncelleme tamı tamına %40 performans artışı sunmayı başardı. Böylelikle Rise of Tomb Raider, eskisine göre çok daha iyi bir oyun haline bürünmüş oldu.

Rise of Tomb Raider’da Dx12’de biraz daha yüksek FPS alınabiliyorken yine de Dx11’e karşı ciddi farklar ortaya koyamıyordu. İşte yayınlanan yeni güncelleme bu durumu değiştirerek Dx12’yi iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor.

Rise of Tomb Raider Oyunu Rehber Yazısını Okumak İçin Tıklayın

CEVAP VER