Read Dead Redemption 2 oyunu ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşandı. 2018 yılı içerisinde çıkacağı bilinen oyunun tam olarak hangi günde çıkacağı da netlik kazandı.

Red Dead Redemption 2 oyunu Rockstar Games tarafından geliştirilmesiyle oyuncuların iştahını daha da kabartıyor. Çünkü genellikle Rockstar Games’in açık dünya oyunları harika bir deneyim sunuyor. Bunu GTA serisinden de çok iyi bilmekteyiz.

Ortaya çıkan sürpriz bir gelişme Red Dead Redemption 2’nin çıkış tarihine ilişkin. Oyunun çıkış tarihi hakkında ünlü tüzel kişilik Coolshop tarafından bir paylaşımda bulunuldu. Bu güvenilir kaynağa göre oyun 8 Haziran 2018 tarihinde raflarda yerini alacak.

Söz konusu çıkış tarihi sadece oyun konsollarını, Xbox ve PlayStation’ı kapsıyor. Yani maalesef bilgisayar sürümünün çıkış tarihine ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Hatta bazı otoriterlere göre oyunun bilgisayar sürümü çıkmayacak.  Yine de Rockstar Games’in yoğun PC hayran kitlesi olduğu göz önünde bulundurulursa buna ihtimal vermiyoruz.

Red Dead Redemption 2'nin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2, hikaye anlamında ilk oyun ile bağlantılı olacak. Genellikle bir oyunun ikincisi çıktığında ilk oyundan sonraki süreç anlatılır fakat Red Dead Redemption 2’de tam tersi olacak. İlk oyundan öncesinde neler yaşandığını oyuncuya anlatacak. Yeni oyun grafiksel açıdan da muazzam bir performans sergileyecek. Tanıtım videosuna bakılacak olursa oynanış açısından da güçlü bir oyuna sahip olacağız.

Oyun hakkında paylaşılan resmi tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

MMOACT Nedir? İşte MMOACT Hakkında Merak Edilenler…

CEVAP VER