Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 1’de heyecan verici bir easter egg keşfedildi! Meşhur korsan flamasına oyunda yer verildi.

Battlefield 1, büyük bir kitleyi kendine bağlamış kaliteli oyunlardan biri. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen oyun, harika grafikleri ve sesleri ile hafızalarımıza kazındı. Özellikle atmosferi çok iyi yaşatması ile dikkat çeken Battlefield 1 tam anlamıyla FPS deneyimi yaşatıyor. Oyun hala çok oynanıyor ve geliştiricisi yeni ek paketler serpiştirmeyi de ihmal etmiyor.

Battlefield 1 için geliştirilen yeni DLC, oyunculara büyük bir keyif sunuyor. DLC’nin ismi Turning Tides. Söz konusu DLC, içerisinde bulundurduğu bazı easter eggler ile de adından söz ettiriyor. Bunlara bir yenisi DANNyonPC isimli ünlü YouTube kanalı tarafından eklendi. Kanalda paylaşılan easter egg videosu şu şekilde:

Oyunda bildiğiniz üzere Gelibolu cephesi bulunuyor ve bu cephede Osmanlı ile İtilaf Devletleri karşı karşıya geliyor. Bu karşılaşmada Osmanlı tarafında yerinizi alıp bir İngiliz gemisini çalarsanız geminin bayrağı birden İngiliz bayrağı yerine korsan bayrağı oluyor. Fakat çalacağınız gemi herhangi bir İngiliz gemisi değil British Destroyer isimli gemi olmalıdır. Aksi taktirde easter egg gerçekleşmez.

Battlefield 1'de Gelibolu Cephesinde Easter Egg Keşfedildi!

Bu ilginç easter egg oldukça eğlenceli duruyor. Son DLC ile birlikte oyuna bunun gibi pek çok eğlenceli easter egg’in sunulduğu tahmin ediliyor. Şimdi oyuncular, Battlefield 1’deki yeni sırları açığa çıkarmaya çalışıyor.

PUBG İçin Kritik Yama!

CEVAP VER