Playerunknown’s Battlegrounds oyunu için pek çok problemi gideren önemli bir güncelleme sunuldu. İşte güncelleme hakkında detaylar…

PUBG oyunu uzun bir dönem açık beta olarak sunulmasına rağmen çok fazla sevildi. Geçtiğimiz günlerde de oyunun final sürümü piyasaya sürüldü. Final sürüm bazı problemleri de beraberinde getirirken geliştirici ekip bunu bir yama ile çözdü.

Oyuna pek çok hatayı gidermeye yarayan önemli bir güncelleme eklendi. Yayımlanan güncelleme ile beraber harita seçim oranında değişiklikler yapıldı. Miramar haritasında obje ve binalardaki işaretlenme problemi giderildi.

İşte yapılan  diğer önemli değişiklikler şu şekilde:

  1. Death Cam başlangıç ve bitiş hususundaki problemler düzeltildi.
  2. Oyundaki gerçek dışı dengesiz yaralanmalar ve ölümler, çeşitli mantık hataları giderildi
  3. Maç tekrarlarını yaşarken gerçekleşen çökme problemlerinin önüne geçildi
  4. Mermiler çitlerden geçemiyordu ve bu gerçekçiliği öldürüyordu.  Bu durum düzeltildi. Artık çitlerin arkasındaki rakibinizi vurabilirsiniz.
  5. Bazı maçlarda BP puanının kazanılamadığı biliniyordu. Bu konuda bir düzeltme de yapıldı. Aynı zamanda mağdur olan oyuncuların mağduriyetlerinin de giderileceği açıklandı.
  6. Bundan sonra oyunda öldüğünüzde üç dakika kadar sonra death match görme imkanınız olacak.

PUBG İçin Pek Çok Hatayı Gideren Önemli Bir Yama Yayımlandı

Oyun, özellikle mantık hatalarının giderilmesi ile birlikte kuşkusuz çok daha güzel bir hale büründü. Fakat düzeltilmesi gereken ufak tefek şeyler daha mutlaka vardır. Bunlara yönelik çözümler de zaman içerisinde yayımlanacaktır.

 

CEVAP VER