Civil Warfare: Another Bullet In The War isimli oyun çok yakında çıkıyor. Oyun ile ilgili merak edilen bazı görseller paylaşıldı.

PUBG ile başlayan battle royale çılgınlığı tam gaz devam ediyor. Bu türe örnek teşkil eden PUBG, elde ettiği başarının ardından pek çok bağımsız geliştiriciye ilham kaynağı oldu. Yapımcılar, PUBG benzeri oyunlar piyasaya sürebilmek için harekete geçti.

Another Bullet In The War, battle royale tarzı bir oyun ve bağımsız geliştirici Mental Zone Digital Game Studios tarafından bir süredir hazırlanıyor. Oyunun önümüzdeki haftalarda piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Oyun hakkında yayımlanan yeni bazı görseller var. Söz konusu görseller şunlar:

Another Bullet In The War Hakkında Yeni Görsellere UlaşıldıAnother Bullet In The War Hakkında Yeni Görsellere UlaşıldıAnother Bullet In The War Hakkında Yeni Görsellere Ulaşıldı

Oyunda envanter sistemi çok gelişmiş olacak. Karakterinizi ateşli silahlar ile donatabilecek, aynı zamanda drone kullanabileceksiniz. Drone ile keşifler yapıp kuş bakışı görüntüler elde edebileceksiniz.

Oyunun görselleri çok iddialı değil fakat mekanik konusunda iddialı bir oyun olduğu ifade ediliyor. Bağımsız geliştirici, oyunun beğenilmesi halinde yeni sürümlerini de piyasaya sürecektir ve grafiksel anlamda daha üst çıtaya çıkarılacaktır.

Haritası ile ilgili herhangi bir görsel paylaşılmadı. Ancak büyük bir olasılıkla kuş bakışı olarak paylaşılan fotoğraftaki alan oyunun tüm alanı olacak yani oyun bir adada geçecek. Optimizasyon konusunda da şu an için bir açıklama yok. Yani oyun yayımlanan görseller haricinde kapalı kutuda tutuluyor. Çok iyi bir oyun da çıkabilir çok kötü de. Bekleyip göreceğiz.

Sea of Thieves İçin Oynanış Videosu Yayımlandı

CEVAP VER