Raji An Ancient Epic oyununun duyurusu yapıldı. Oyun ile ilgili oynanış görüntüleri de paylaşıldı.

Hindistanlı oyun şirketi Nodding Head Games, yeni aksiyon oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. Duyurulan yeni oyunun ismi Raji An Ancient Epic… Oyunda yönettiğimiz karakter bir kadın ve seçilmiş bir kişi. Çünkü kötülüğün istilasına karşı ancak o dur diyebilir. Görevi şeytanları durdurabilmek.

Oyunun hikayesine göre şeytanlar uzun yıllar önce dünyaya saldırmış fakat tanrılar tarafından durdurulup geri gönderilmişler. Ancak pes etmeye hiç niyetleri yok. Tekrar güçlenip saldıracaklar. Ve bu savaşta yönettiğimiz ana karakter olan Raji çok önemli bir rol oynuyor.

Raji An Ancient Epic Oyununun Duyurusu Yapıldı

Oyun fantastik bir yapım ve kuş bakışı olarak oynanmakta. Temel amacımız aynı zamanda kaybolan kardeşimizi kurtarmak fakat bunu yapmak için kötülüğün efendisini mağlup etmemiz gerekiyor.

Oyun grafiksel olarak çok gerçekçi bir yapım değil. Fakat  bu tarz oyunları sevenlerin genel itibariyle hoşuna gidebilecek grafiklere sahip. Eğer oynanış videosunu merak ediyorsanız aşağıya ekledik. İzleyip görüşlerinizi yorum alanımızdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış tarihine ilişkin şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor. Oyun hem PC, hem XBOX hem de PlayStation için satışa sunulacak ve üzerinde henüz çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Tahminimizce 2017 yılının son ayında veyahut 2018 yılının ilk aynıda satışa çıkarılacaktır. Takipte kalınız.

Wolfenstein 2 Oynanış Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

CEVAP VER