Valve, yapmış olduğu açıklamada oyunculara müjdeyi verdi. Counter Strike haritaları yenilenecek. 

Popüler oyunlardan Counter Strike’da bildiğiniz gibi haritalar mevcut ve oyuncular çeşitli haritalar seçip o haritada oynayabiliyorlar. Özellikle Dust 2 gibi haritalar oyuncuların epey gözdesi.

Valve, yapmış olduğu açıklamada Dust 2 haritasını yenileme sürecinde olduğunu açıkladı. Dust 2 tekrar elden geçirilecek ve tamamiyle yeni bir görünüm kazanacak. Pek çok oyun hatası ve grafiksel hataların giderilmesinin yanı sıra oyuncular daha farklı bir haritada oynama şerefine nail olacak. Böylelikle sürekli aynı haritalarda oynamaktan sıkılan Counter Strike savaşçıları önemli bir farklılık yaşamış olacak.

Counter Strike'ın Haritaları Tekrar Elden Geçiriliyor

Dust 2 haricinde pek çok haritada daha ciddi değişimler söz konusu. Valve tarafından yapılan açıklamalara göre neredeyse tüm Counter Strike haritaları bir kez daha elden  geçirilip daha güzel ve daha farklı bir hale getirilecek.

Yeni Oyun Gelecek Mi?

Valve tarafından Counter Strike ile ilgili yapılan bu açıklamalar yeni oyunun gelmeyebileceğini de düşündürüyor. Uzun bir zamandır ana kategorisinde yeni bir oyun sunmayan Valve, Counter Strike’a tekrar el attı ve bu durum bir süre daha yeni bir oyun göremeyeceğimiz anlamına geliyor olabilir. Ne de olsa Valve en fazla kazancı Counter Strike Global Offensive oyunundan elde ediyor. Zaman zaman bazı yenilikler sunarak da gelirini sürdürmeyi başarıyor.

Türkiye’de En Çok Oynanan Oyunlar Açıklandı

CEVAP VER