Bir oyunun “en iyi multiplayer oyunları” listesine girmesini sağlayan özelliği ne olabilir? pc versiyonlarının sanılanın aksine her zaman için yüksek kaliteli grafikler ve oyun dinamiği yeterli olmayabilir. Özellikle CS:GO’da bulunan Rus oyuncuların ne kadar can sıkıcı olduğunu hesaba katarsak, bir oyunu en iyi kılan özellikler arasında oyuncu kitlesinin de önemli bir rol üstlendiğini ifade etmek gerekir.

Multiplayer Oyunlar PC

Aşağıda listelenen oyunların her biri gerek oyuncu profili, gerekse senaryolarıyla dünyanın en iyi multiplayer oyunları arasında gösteriliyor.

Multiplayer Oyunlar PC - Overwatch

’ye çok benzeyen, bazı oyuncular tarafından da League Of Legends’le kıyaslanan Overwatch son dönemde hayli revaçta. Fenomen haline gelen oyun CS:GO’dan sonra en çok oynana FPS tarzı oyunda birbirinden renkli karakterler yer alıyor.

Multiplayer Oyunlar PC - Diablo 3

Şeytanları kesip biçebileceğiniz aksiyon tarzı rol yapma oyunu Diablo 3, Blizzard’ın efsane haline gelen oyun serisinin sonuncusu. Yeni büyücü sınıfı karakterlerin eklendiği oyun 2017’de de gayet yaygın bir şekilde oynanıyor. Saatler boyunca bilgisayarın karşısında vakit geçirmenize yol açabilir.

CS:GO

Multiplayer Oyunlar PC - CS GO

Her ne kadar Rus oyuncular tarafından işgal edilmiş olsa da CS:GO halen daha en iyi multiplayer oyunları arasında gösteriliyor. Terörist ve anti-terörist takımlardan birine girerek ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispat edebilirsiniz.

Team Fortress 2

Multiplayer Oyunlar PC - Team Fortress

İlk olarak bundan 10 yıl önce, 2007’de çıkan TF2 oyunu halen daha geçerliliğini koruyor. Farklı karakterler, eğlenceli oyun dinamiği ve üstün grafikleriyle dikkat çeken oyun Steam’den satın alınabilir durumda.

Özet
PC'de oynayabileceğiniz en iyi multiplayer oyunlar
Makale Adı
PC'de oynayabileceğiniz en iyi multiplayer oyunlar
Açıklama
Bir oyunun “en iyi multiplayer oyunları” listesine girmesini sağlayan özelliği ne olabilir? Multiplayer oyunlar pc versiyonlarının en iyilerinin listesi..
Yazar
Yayıncı Adı
Turkgame
Yayıncı Logo

3 YORUMLAR

CEVAP VER