Oyuncuların 2018 yılında gerçekleşmesinden çok mutlu olacağı 5 şeyi açıklıyoruz. (Makale eğlence amaçlı olup gerçek bir araştırmaya dayanmamaktadır)

Oyun Hilelerinin Son Bulması

Özellikle FPS oyunlarında çok fazla hile yapan oyuncu var. Bunu pek çok oyunda görüyoruz. Counter Strike Global Offensive ve PUBG gibi oyunlar bunların başında geliyor. Bu oyunlarda hile yapanlara karşı geliştiriciler tarafından önlemler alınsada yeterli seviyede değil. Bu da oyuncuların en sinir olduğu şeylerden biri.

Parası Olanın Düdüğünün Çalmaması

Bildiğiniz gibi oyun dünyasında uzun yıllardır tabiri caizse parası olanın düdüğü çalıyor. Bunu geçtiğimiz günlerde GTA Online’da görmüştük. Oyunda nükleer silahlar kullanılıyor ve bu silahlar gerçek para ile satın alınıyor. Haliyle oyundaki bir zengin oyuncu ile fakir oyuncu arasında uçurumlar oluşuyor. Fakir oyuncuların oyunlarda zenginlere karşı başarılı olması çok zor bir hale getiriliyor.

Oyuncuların 2018'de En Fazla İstediği 5 Şey

SSD Fiyatlarının Düşmesi

SSD aygıtları hem depolama alanı olarak HDD’ye göre çok sınırlı hem de çok pahalı. Bu da oyuncuları sinir eden bir başka husus. SSD’lerin önemi göz önüne alınırsa haksız da sayılmazlar.

Olur Olmadık Güncellemelerin Sona Ermesi

Oyunlar için sürekli güncellemeler çıkıyor. Mesela FIFA oynayacaksınız diyelim. Oyuna tıklıyorsunuz ve hemen açılmasını istiyorsunuz ancak o da ne!  Origin güncelleme yapıyor ve güncelleme bitmeden oyuna giremiyorsunuz.

Oyun Fiyatlarının Düşmesi

Ve geldik hemen hemen her oyuncunun çok istediği bir şeye. Aslında oyun fiyatları özellikle indirimlerle çok uyguna alınabiliyor (Steam ve Humble Bundle sağolsun). Ancak yeni çıkan AAA oyunlar çok pahalı. Bu da oyuncunun elini kolunu bağlıyor.

MMOACT Hakkında İlginç Bilgiler

CEVAP VER