Mass Effect Andromeda oyunu ile ilgili artık tam incelemelere dair haberler elimize ulaşıyor. Buna göre söyleyebiliriz ki pek çok oyun eleştirmeni oyundan aradığını tam olarak bulamamış.

Günümüzde bilindiği üzere binlerce oyun bulunmakta ancak bazen o kadar güçlü oyunlar piyasaya sürülüyor ki tüm dünya bu oyunlara kilitleniyor. Mass Effect Andromeda da oldukça fazla bekleniyordu ve piyasaya sürülüşüyle pek çok tüzel kişilik oyunun incelemelerini yapmaya başladı. Oyunun satış rakamlarının çok yüksek olduğunu aktarmıştık peki oyuna karşı yorumlar nasıl ?

TEKRAR EDEN GÖREVLERİ CAN SIKIYOR

Oyunda bulunan bazı hatalar göze çarpmıyor değil. Mesela sürekli kendisini tekrar eden görevler can sıkıyor. Bu görevleri yaparken insan getir götür işleri yaptığından başka bir şey hissedemiyor. Ancak oyunun atmosferine söylenebilecek söz kyok. İsminin hakkını veren bir atmosfere sahip diyebiliriz.

Pek çok oyuncu oyunun animasyonlarından da şikayetçi. Özellikle insan animasyonları hususunda ciddi bazı sıkıntılar gözlerden kaçmıyor. Öte yandan pek çok oyuncu oyunun bayan diyaloglarından rahatsız.

ÇATIŞMALAR BÜYÜLEYİCİ

Mass Effect Andromeda’nın çatışma sahneleri başarılı olmuş diyebiliriz. Genel olarak keyifli bir oyun ancak sosyal medyada ve incelemeye dair editörlerin düşündüklerine bakılacak olursa oyundan beklentiler tam olarak karşılanamamış. Ancak oyun gerçekten de güçlü bir yapıya sahip ve ek paketler ile daha iyi bir konuma yükselip yorumların seyrini değiştirebilir diye düşünüyoruz.

 

1 YORUM

CEVAP VER