oyunu ile ilgili rehber yazımızla karşınızdayız. Bu yazımızda oyununda nasıl köy kurulabileceğini anlatacağız.

Türkiye’de savaş stratejisi oyunları hususunda popüler bir oyun olan Klanlar, aslında daha çok eski adı olan Klan Savaşları ile biliniyor. Bu oyunda, oyun dünyasına kaydolduğumuzda ilk aşamada önce ufak bir köyle başlıyoruz. Ardından bu köyümüzü geliştirip bir ordu hazırlıyoruz ve bunun yanında yeni köyler de ele geçirebiliyoruz. Peki yeni bir köyü nasıl ele geçirebiliriz?

KLANLAR YENİ KÖY KURMA REHBERİ

Klanlar oyununda yeni köy kurabilmek için ilk olarak yapmanız gereken şey, Akademi binasını oluşturmaktır. Bu binayı oluşturmak da maalesef çok kolay değil. Akademi binasını oluşturmak için önce ana bina ve demirci binalarını 20. seviyeye getirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda pazar binasını da 10. seviyeye getirmeniz gerekiyor.Tabii taktir edersiniz ki bu seviyelere getirmek epey zor. Daha doğrusu epey zaman alıyor. Bu yüzden sabırlı olmalısınız.

Akademi binasını oluşturmak için gerekli koşulları sağladıktan sonra ana binaya girerek akademi binamızı kuruyoruz. Ardından akademi binasına giriyoruz. Burada misyoner ibaresini göreceksiniz işte akademiden bir adet misyoner çıkarmamız gerekiyor ki yeni bir köyü hakimiyetimize alabilelim. Bunun için de misyoner limiti için ne kadar para gerekiyorsa onu basmalıyız. Çünkü hemen misyoner üretemiyoruz. Misyoner üretmek için önce limiti sağlamamız gerekiyor.

Yine akademiden altın para basıyoruz ve altın paralar limit için yeterli hale geldikten sonra misyoner üretiyoruz. Ardından da bu misyoneri hakimiyetinize almak istediğiniz köye yollayarak vatan sevgisini gittikçe düşürerek alabilirsiniz. Misyonerin yanında asker de göndermeyi unutmayın. Başarılar.

Türk Oyuncuların En Fazla Para Verdiği Oyun Türleri

CEVAP VER