Psychonauts oyunu Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak sunuluyor. Yarın süresi dolacak olan kampanyayı kaçırmayın!

Oyun dünyasında son zamanlarda pek çok oyun indirimde oluyor ve hatta tamamen ücretsiz bir şekilde satılabiliyor. Humble Bundle platformu da oyun kampanyaları konusunda çok başarılı işler çıkarıyor. Sık sık yeni kampanyalar yapıp oyuncuları cezbediyor ve en önemlisi maddi durumu iyi olmayan oyuncuların ücretsiz bir şekilde ömür boyu oynayabilecekleri oyunlara sahip olmalarını sağlıyor. İşte Humble Bundle platformunda yeni bir kampanya daha yapıldı. Ünlü yapımlardan Psychonauts oyunu tamamen ücretsiz olarak veriliyor.

Humble Bundle Platformunda Bir Oyun Daha Ücretsiz Oldu!

Oyunu elde etmek için yapmanız gereken tek şey Humble Bundle sitesine girip Psychonauts sorgulatmak ve oyunu sepetinize ekleyip satın almak. Humble Bundle sitesinde üyelik açarak oyunu iki dakika gibi kısa bir sürede alabilirsiniz. Oyunu aldıktan sonra yine aynı siteden Steam keyini bulun ve o keyi kopyalarak Steam uygulamanıza geçiş yapıp ürününüzü etkinleştirin. Böylelikle oyun kütüphanenize eklenmiş olacak.

Oyun Steam üzerinde normalde 18 TL’ye satılmakta. Her ne kadar AAA sınıfı bir oyun olmasada oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak farklı bir oyun. Özellikle ünlü seri Crash’e benzerliği ile dikkat çektiğini söyleyebilirim. Eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız da acele etmenizde yarar var çünkü kampanya yarın yani 16 Eylül 2017 tarihinde sona erecek.

Bu arada indirimler ve kampanyalar ile ilgili sık sık yeni haberler paylaştığımız sitemizde geçtiğimiz günlerde bir başka indirim haberi daha paylaşmıştık. Aşağıdaki linki kullanarak o haberimizi de görüntüleyebilirsiniz;

PlayStation Store’da 21 Eylül’e Kadar Devam Eden Büyük Bir İndirim Var!

CEVAP VER