Ubisoft tarafından gerçekleştirilen özel bir kampanya kapsamında bu hafta sonu The Division oyunu tamamen ücretsiz.

Bildiğiniz gibi Ubisoft, sık sık oyunlarını indirime sokuyor ve ciddi kampanyalar ile oldukça iddialı hamleler gerçekleştiriyor. Bu kez de bu hafta sonuna özel yeni bir kampanyasının daha olduğu bilgisine ulaştık. Söz konusu kampanya Ubisoft’un en değerli oyunlarından biri olan Tom Clancy’s The Division için geçerli. Tom Clancy’s The Division oyununu bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Bu Hafta Sonu The Division Oyununu Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Kampanya Ubisoft tarafından gerçekleştirildiği için yalnızca Uplay platformunda aktif. Diğer platformlarda kullanabilmeniz mümkün değil. Uplay üzerinden bu hafta sonundan itibaren The Division oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. İki gün dolduktan sonra da yine Ubisoft tarafından önemli bir indirim uygulanacak. Yani oyunu ücretsiz denemenizin ardından çok da uygun bir fiyata satın alabileceksiniz.

The Division Nasıl Bir Oyun?

Üç boyutlu bir savaş oyunu olan The Division, Tom Clancy’s serisinin son üyelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Eğer ateşli silahlar içeren savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız oldukça seveceğiniz bir oyun. Özellikle grafiksel şölen yaşatması ile dikkat çekmektedir. Çok güçlü grafiklere, yoğun efektlere sahiptir. Bu yüzden oyunu oynamak için güçlü bir bilgisayarınızın olması gerekiyor.

PlayStation’da Ubisoft Rüzgarı! Ubisoft PlayStation Oyunları İçin Geçerli Büyük Kampanya!

CEVAP VER